E-mail Vytisknout

Kalendář akcí | TJ Jiskra Harrachov

Akce 

Název akce:
MČR v SK pŽ,Ž,D 12-13.3.2005 /výsledky
Datum konání:
12.03.2005 - 13.03.2005 
Místo konání:
Harrachov - mamutí můstek /jeden ze 6 na světě/ -
Kategorie:
Akce

Popis

FICIÁLNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY
 v severské kombinaci
8/SK
Ski klub Harrachov 8/SK
běžecké tratě - Harrachov  1km / 39bodů/min 12.3.2005
SOUTĚŽNÍ VÝBOR ROZHODČÍ STYLU
ŘZ Josef SLAVÍK   CZE A Martin Bartl         CZE
0 0 0 B Horst Slavík CZE
TD Ivo GRÉGER CZE C Josef Vrána CZE
ATD Zdeněk Koldovský CZE D Stanislav Lasota CZE
VT Viliam Šťulík   CZE E Ladislav Jirásko         CZE
Žáci 10                     skok.můstek K 40m (K=60b. +/-3,2b./m)
poř. jméno klub stát roč. skoky běh čas ztráta žebř. výkonn.
          body poř. čas poř. cíl cíl body body
1 Portyk Tomáš LSK Lomnice n.P. CZE 96 203,1 2 06:16,5 2 06:42,0 00:00,0 100,0 460,0
2 Friedrich Tomáš SK Ještěd LBC CZE 95 219,7 1 06:46,0 5 06:46,0 00:04,0 99,2 457,4
3 Kvasnička Tomáš VSV Slávia  CZE 95 170,5 4 05:42,3 1 06:58,0 00:16,0 96,7 449,6
4 Vinkler Ondřej TJ Rožnov p.R CZE 95 164,8 6 06:30,5 3 07:55,0 01:13,0 84,9 412,5
5 Brezár Radek TJ Desná CZE 95 173,8 3 06:46,4 6 07:57,0 01:15,0 84,5 411,3
6 Kučera Milan Ski klub Harrachov CZE 95 166,6 5 06:36,3 4 07:58,0 01:16,0 84,2 410,6
7 Bešťák Jonáš TJ Desná CZE 95 141,5 9 07:03,7 7 09:04,0 02:22,0 70,6 367,7
8 Dufek Martin LSK Lomnice n.P. CZE 96 163,8 7 07:39,0 10 09:05,0 02:23,0 70,4 367,1
9 Vančura Tomáš TJ Rožnov p.R CZE 96 136,5 10 07:05,0 8 09:13,0 02:31,0 68,7 361,9
10 Cáb Petr TJ Rožnov p.R CZE 95 126,2 11 07:17,2 9 09:41,0 02:59,0 62,9 343,6
běžecké tratě - Harrachov  2km / 33bodů/min 12.3.2005
Žáci 11                     skok.můstek K 40m (K=60b. +/-3,2b./m)
poř. jméno klub stát roč. skoky běh čas ztráta žebř. výkonn.
          body poř. čas poř. cíl cíl body body
1 Háček Vítek Ski klub Harrachov CZE 94 224,9 1 06:37,2 1 06:37,2 00:00,0 100,0 460,0
2 Souček Jan LSK Lomnice n.P. CZE 94 217,6 2 06:45,5 3 06:58,8 00:21,6 94,0 448,1
3 Kelnar Ondřej  TJ Rožnov p.R. CZE 94 184,5 4 06:42,0 2 07:55,5 01:18,3 78,1 416,9
4 Ploc Martin Ski klub Harrachov CZE 94 189,1 3 07:02,9 4 08:08,0 01:30,8 74,6 410,1
5 Petrásek Jakub SK Ještěd LBC CZE 94 178,5 5 08:12,8 6 09:37,2 03:00,0 49,6 361,0
6 Havránek Daniel Ski klub Harrachov CZE 94 163,2 8 08:06,4 5 09:58,6 03:21,4 43,7 349,2
7 Bartoš David TJ Desná CZE 94 168,8 6 08:20,0 7 10:02,0 03:24,8 42,7 347,4
8 Míková Lucie SK Ještěd LBC CZE 94 157,2 10 10:08,9 8 12:12,0 05:34,8 6,3 275,9
9 Steinbauer Adam SK Ještěd LBC CZE 94 111,1 11 11:28,3 9 14:55,2 08:18,0 0,0 186,1
běžecké tratě - Harrachov  3km / 27bodů/min 12.3.2005
Žáci 12                     skok.můstek K 40m (K=60b. +/-3,2b./m)
poř. jméno klub stát roč. skoky běh čas ztráta žebř. výkonn.
          body poř. čas poř. cíl cíl body body
1 Dědek Jakub Ski klub Harrachov CZE 93 215,6 3 10:35,6 2 10:54,5 00:00,0 100,0 460,0
2 Zeman Martin TJ Desná CZE 93 204,4 6 10:45,4 3 11:29,2 00:34,7 92,4 444,4
3 Tišer Kryštof LSK Lomnice n.P. CZE 93 204,8 5 11:16,5 4 11:59,4 01:04,9 85,8 430,8
4 Oplištil Adam VSK Slávia CZE 93 184,5 7 10:35,2 1 12:03,2 01:08,7 85,0 429,1
5 Michut Michael TJ Rožnov p.R. CZE 93 206,5 4 11:32,4 5 12:11,5 01:17,0 83,2 425,4
6 Berka Radim SK Ještěd LBC CZE 93 219,7 2 12:09,2 6 12:19,0 01:24,5 81,6 422,0
7 Hořínek Martin Ski klub Harrachov CZE 93 224,1 1 13:40,9 7 13:40,9 02:46,4 63,7 385,1
8 Kendík Miloš SK Ještěd LBC CZE 92 127,1 8 15:09,7 8 18:45,3 07:50,8 0,0 248,2
běžecké tratě - Harrachov  4km / 24bodů/min 12.3.2005
Žáci 13                     skok.můstek K 70m (K=60b. +/-2,2b./m)
poř. jméno klub stát roč. skoky běh čas ztráta žebř. výkonn.
          body poř. čas poř. cíl cíl body body
1 Bláha Hubert LSK Lomnice n.P. CZE 92 179,3 2 11:41,9 1 11:47,1 00:00,0 100,0 460,0
2 Daněk Miroslav Ski klub Harrachov CZE 92 181,4 1 12:09,8 3 12:09,8 00:22,7 94,6 450,9
3 Bitala Ondřej TJ Rožnov p.R. CZE 92 161,0 3 12:02,9 2 12:53,9 01:06,8 84,3 433,3
4 Brezár Ondřej TJ Desná CZE 92 151,6 4 12:21,2 4 13:35,7 01:48,6 74,4 416,6
5 Kadlec Miloš SKL Nové Město n.M. CZE 92 142,6 5 13:14,0 5 14:51,0 03:03,9 56,7 386,4
6 Čvančara Jiří SK Ještěd LBC CZE 92 136,7 6 13:28,1 7 15:19,9 03:32,8 49,8 374,9
7 Kordík Martin LSK Lomnice n.P. CZE 92 100,3 7 13:27,6 6 16:50,4 05:03,3 28,5 338,7
běžecké tratě - Harrachov  5km / 15bodů/min 12.3.2005
Žáci 14                     skok.můstek K 70m (K=60b. +/-2,2b./m)
poř. jméno klub stát roč. skoky běh čas ztráta žebř. výkonn.
          body poř. čas poř. cíl cíl body body
1 Kožíšek Čestmír LSK Lomnice n.P. CZE 91 231,9 1 16:41,2 10 16:41,2 00:00,0 100,0 460,0
2 Pőhland Alex LLZ Klingenthal GER 91 186,8 2 14:20,4 5 17:20,8 00:39,6 93,4 450,1
3 Solanský Robert TJ Rožnov p.R. CZE 91 169,0 4 14:05,3 3 18:16,9 01:35,7 84,1 436,1
4 Rypl Lukáš TJ Sokol Kozlovice CZE 91 164,4 6 13:59,3 2 18:29,3 01:48,1 82,0 433,0
5 Freitag Richard LLZ Klingenthal GER 91 157,6 7 14:18,2 4 19:15,4 02:34,2 74,3 421,5
6 Plhal Martin SKL Nové Město n.M. CZE 91 173,5 3 15:22,5 9 19:16,1 02:34,9 74,2 421,3
7 Kozák Jan SKL Nové Město n.M. CZE 91 167,6 5 15:06,3 7 19:23,5 02:42,3 73,0 419,5
8 Fleming Nils LLZ Klingenthal GER 91 154,0 8 14:55,5 6 20:07,1 03:25,9 65,7 408,6
9 Drahoňovský Michal LSK Lomnice n.P. CZE 91 150,1 9 15:19,4 8 20:46,6 04:05,4 59,1 398,7
10 Rostig Martin LLZ Klingenthal GER 91 119,1 10 13:58,9 1 21:30,1 04:48,9 51,9 387,8
běžecké tratě - Harrachov  8km / 15bodů/min 12.3.2005
dorost                     skok.můstek K 70m (K=60b. +/-2,2b./m)
poř. jméno klub stát roč. skoky běh čas ztráta žebř. výkonn.
          body poř. čas poř. cíl cíl body body
1 Rieger Michal Ski klub Harrachov CZE 89 200,6 1 19:35,3 1 19:35,3 00:00,0 100,0 460,0
2 Vlášek Michal LSK Lomnice n. P. CZE 89 199,5 2 19:53,6 3 19:58,0 00:22,7 96,8 454,3
3 Matura Tomáš LSK Lomnice n. P. CZE 89 192,9 4 19:51,9 2 20:22,7 00:47,4 93,3 448,2
4 Samohýl Lukáš LSK Lomnice n. P. CZE 90 193,4 3 20:13,0 6 20:41,8 01:06,5 90,6 443,4
5 Sekyra Radek TJ Rožnov p. R. CZE 89 184,7 6 20:10,2 5 21:13,8 01:38,5 86,0 435,4
6 Kubický Jakub SKL Nové Město n.M. CZE 89 176,8 7 20:25,6 7 22:00,8 02:25,5 79,4 423,6
7 Jančík Lukáš SKL Nové Město n.M. CZE 90 176,6 8 21:10,9 9 22:46,9 03:11,6 72,8 412,1
8 Kadlec Jakub SKL Nové Město n.M. CZE 90 188,5 5 22:35,2 11 23:23,6 03:48,3 67,6 402,9
9 Strnad Daniel LSK Lomnice n. P. CZE 90 159,1 9 22:09,4 10 24:55,4 05:20,1 54,6 380,0
10 Grimm Felix LLZ Klingenthal GER 90 125,0 11 19:55,1 4 24:57,5 05:22,2 54,3 379,5
11 Karuse Lars LLZ Klingenthal CZE 90 128,0 10 20:42,4 8 25:32,8 05:57,5 49,3 370,6
Naposledy aktualizováno ( Sunday, 19 February 2006 )

Místo konání

Místo:
Harrachov - mamutí můstek /jeden ze 6 na světě/

Popis

Není k dispozici žádný popis

Kalendář akcí

No current events.