E-mail Vytisknout

Kalendář akcí | TJ Jiskra Harrachov

Akce 

Název akce:
MČR v SL pŽ,Ž,D 12-13.3.2005 /výsledky
Datum konání:
12.03.2005 - 13.03.2005 
Místo konání:
Harrachov - mamutí můstek /jeden ze 6 na světě/ -
Kategorie:
Akce

Popis

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY
ve skoku na lyžích
0
22/SL
Ski klub Harrachov 12.3.2005
SOUTĚŽNÍ VÝBOR       ROZHODČÍ STYLU
ŘZ   Josef SLAVÍK     CZE A Martin Bartl           CZE
0 0 0 B Horst Slavík CZE
TD Zdeněk Koldovský CZE C Josef Vrána CZE
0 0 0 D Stanislav Lasota CZE
ATD   Ivo Gréger     CZE E Ladislav Jirásko           CZE
Žáci 10                         skok.můstek K 40m (K=60b. +/-3,2b./m)
po st. jméno roč. skok stylové hodnocení body 1.k body body
ř. č. klub stát m A B C D E m st. celk. 2.k celk. žebř.
1 14 Friedrich Tomáš 95 40,0 16,0 16,5 17,0 16,0 16,0 60,0 48,5 108,5 1    
  SK Ještěd LBC CZE 41,0 16,0 16,0 15,5 16,0 17,0 63,2 48,0 111,2 1 219,7 240,0
2 13 Portyk Tomáš 96 37,0 17,0 18,0 18,0 17,5 17,5 50,4 53,0 103,4 2    
  LSK Lomnice n.P. CZE 36,0 17,5 17,5 17,5 17,0 17,5 47,2 52,5 99,7 2 203,1 223,4
3 9 Dluhoš Kristián 95 35,0 16,0 15,5 15,0 15,0 15,5 44,0 46,0 90,0 3    
  TJ Frenštát p.R. CZE 33,5 16,0 16,5 17,0 16,5 16,5 39,2 49,5 88,7 4 178,7 199,0
4 10 Brezár Radek 95 33,5 16,5 16,5 16,0 16,5 17,0 39,2 49,5 88,7 4    
  TJ Desná CZE 33,0 15,5 16,0 15,5 16,0 16,0 37,6 47,5 85,1 6 173,8 194,1
5 5 Kvasnička Tomáš 95 34,0 13,0 12,0 13,0 14,5 14,0 40,8 40,0 80,8 7    
  VSV Slávia  CZE 33,5 17,0 16,5 16,5 17,0 17,0 39,2 50,5 89,7 3 170,5 190,8
6 3 Kučera Milan 95 31,5 15,5 15,5 15,5 15,5 15,5 32,8 46,5 79,3 8    
  Ski klub Harrachov CZE 34,0 15,5 16,0 15,5 15,5 15,5 40,8 46,5 87,3 5 166,6 186,9
7 7 Vinkler Ondřej 95 34,0 14,0 14,5 13,5 14,0 13,5 40,8 41,5 82,3 5    
  TJ Rožnov p.R CZE 32,5 15,5 15,5 15,0 16,0 15,5 36,0 46,5 82,5 7 164,8 185,1
8 11 Dufek Martin 96 32,0 16,0 15,0 15,0 16,0 16,0 34,4 47,0 81,4 6    
  LSK Lomnice n.P. CZE 32,0 16,5 16,0 16,0 16,0 16,0 34,4 48,0 82,4 8 163,8 184,1
9 4 Kozlík Michal 95 30,5 14,0 14,0 14,0 14,5 14,0 29,6 42,0 71,6 10    
  TJ Desná CZE 29,5 15,5 15,0 15,0 15,0 15,0 26,4 45,0 71,4 9 143,0 163,3
10 8 Bešťák Jonáš 95 32,0 13,0 13,0 13,0 12,5 13,0 34,4 39,0 73,4 9    
  TJ Desná CZE 30,5 13,0 12,5 12,5 13,0 14,0 29,6 38,5 68,1 11 141,5 161,8
11 2 Vančura Tomáš 96 28,5 15,5 14,5 14,5 14,5 14,0 23,2 43,5 66,7 11    
  TJ Rožnov p.R CZE 29,0 15,5 15,0 15,0 15,0 14,0 24,8 45,0 69,8 10 136,5 156,8
12 6 Cáb Petr 95 28,5 14,0 13,0 14,5 13,5 13,0 23,2 40,5 63,7 12    
  TJ Rožnov p.R CZE 27,5 14,5 14,0 14,0 14,5 14,0 20,0 42,5 62,5 12 126,2 146,5
13 1 Měch Robert 96 25,0 14,0 14,0 14,0 14,0 15,0 12,0 42,0 54,0 13    
  TJ Frenštát p.R. CZE 25,0 14,5 14,0 14,0 14,5 13,5 12,0 42,5 54,5 13 108,5 128,8
14 12 Martynek David 95 32,0 5,0 6,0 5,0 5,0 10,0 34,4 16,0 50,4 14    
  TJ Třinec CZE 30,0 7,0 7,0 7,0 7,0 10,0 28,0 21,0 49,0 14 99,4 119,7
Žáci 11                         skok.můstek K 40m (K=60b. +/-3,2b./m)
po st. jméno roč. skok stylové hodnocení body 1.k body body
ř. č. klub stát m A B C D E m st. celk. 2.k celk. žebř.
1 15 Háček Vítek 94 39,5 18,0 18,0 18,0 18,5 17,5 58,4 54,0 112,4 1    
  Ski klub Harrachov CZE 40,0 17,0 18,0 17,5 18,0 16,5 60,0 52,5 112,5 1 224,9 240,0
2 14 Souček Jan 94 39,0 17,5 17,5 18,0 17,5 18,0 56,8 53,0 109,8 2    
  LSK Lomnice n.P. CZE 39,0 17,0 17,0 17,0 17,5 17,0 56,8 51,0 107,8 2 217,6 232,7
3 1 Ploc Martin 94 40,0 12,0 12,5 12,0 12,0 13,0 60,0 36,5 96,5 4    
  Ski klub Harrachov CZE 38,0 13,5 13,0 10,5 13,0 13,0 53,6 39,0 92,6 5 189,1 204,2
4 11 Pistovčák Erik 94 34,0 15,5 16,0 17,0 17,0 16,5 40,8 49,5 90,3 5    
  TJ Sokol Kozlovice CZE 36,0 16,5 16,5 17,0 17,0 16,5 47,2 50,0 97,2 3 187,5 202,6
5 13 Kelnar Ondřej  94 36,0 17,0 17,0 16,5 16,5 16,5 47,2 50,0 97,2 3    
  TJ Rožnov p.R. CZE 34,0 15,5 15,0 15,5 15,5 15,5 40,8 46,5 87,3 7 184,5 199,6
6 12 Fulnek Jakub 94 32,5 16,5 16,5 17,0 16,5 17,0 36,0 50,0 86,0 8    
  TJ Sokol Kozlovice CZE 35,5 16,5 17,0 17,5 17,0 17,0 45,6 51,0 96,6 4 182,6 197,7
7 9 Petrásek Jakub 94 34,0 16,5 16,0 16,5 16,0 16,5 40,8 49,0 89,8 6    
  SK Ještěd LBC CZE 33,5 16,5 16,5 16,5 16,5 16,5 39,2 49,5 88,7 6 178,5 193,6
8 7 Bartoš David 94 33,0 15,5 16,0 15,0 15,0 15,0 37,6 45,5 83,1 11    
  TJ Desná CZE 33,5 15,5 15,5 15,0 15,5 16,0 39,2 46,5 85,7 9 168,8 183,9
9 5 Juračák Adrián 94 32,0 15,5 15,5 15,5 15,5 16,0 34,4 46,5 80,9 13    
  TJ Frenštát p.R. CZE 33,5 15,5 15,5 16,0 16,0 16,0 39,2 47,5 86,7 8 167,6 182,7
10 10 Dufek Tomáš 94 32,5 16,0 15,5 16,5 16,5 16,0 36,0 48,5 84,5 10    
  LSK Lomnice n.P. CZE 32,0 15,5 15,5 15,5 16,0 16,0 34,4 47,0 81,4 10 165,9 181,0
11 6 Havránek Daniel 94 33,0 15,0 16,0 16,0 15,5 15,5 37,6 47,0 84,6 9    
  Ski klub Harrachov CZE 35,5 12,5 12,0 10,0 10,0 11,0 45,6 33,0 78,6 11 163,2 178,3
12 4 Hastrdlo Jan 94 33,0 16,5 16,0 16,0 16,5 16,5 37,6 49,0 86,6 7    
  SK Ještěd LBC CZE 31,0 15,0 15,0 15,5 14,5 14,0 31,2 44,5 75,7 13 162,3 177,4
13 3 Míková Lucie 94 32,5 15,0 15,0 15,0 14,5 15,5 36,0 45,0 81,0 12    
  SK Ještěd LBC CZE 31,0 15,0 15,5 15,0 14,5 15,0 31,2 45,0 76,2 12 157,2 172,3
14 8 Prudký Jan 94 31,0 16,0 15,5 15,5 16,0 16,0 31,2 47,5 78,7 14    
  TJ Sokol Kozlovice CZE 30,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,5 28,0 45,0 73,0 14 151,7 166,8
15 2 Steinbauer Adam 94 26,0 12,5 12,0 13,0 12,0 13,0 15,2 37,5 52,7 15    
  SK Ještěd LBC CZE 27,0 14,0 13,5 13,0 12,0 13,5 18,4 40,0 58,4 15 111,1 126,2
Žáci 12                         skok.můstek K 40m (K=60b. +/-3,2b./m)
po st. jméno roč. skok stylové hodnocení body 1.k body body
ř. č. klub stát m A B C D E m st. celk. 2.k celk. žebř.
1 29 Rajnoch Pavel 93 41,0 17,0 17,0 18,0 18,0 17,0 63,2 52,0 115,2 1    
  TJ Frenštát p.R. CZE 42,0 17,0 16,5 17,5 17,5 17,0 66,4 51,5 117,9 2 233,1 240,0
2 28 Hořínek Martin 93 40,0 16,5 17,0 17,0 18,0 16,5 60,0 50,5 110,5 2    
  Ski klub Harrachov CZE 40,5 17,0 17,5 17,5 17,5 17,0 61,6 52,0 113,6 4 224,1 231,0
3 30 Berka Radim 93 38,0 16,0 17,5 16,5 17,5 17,0 53,6 51,0 104,6 4    
  SK Ještěd LBC CZE 40,5 17,5 18,0 17,5 18,0 18,0 61,6 53,5 115,1 3 219,7 226,6
4 26 Dědek Jakub 93 38,5 17,0 17,5 16,5 17,0 17,0 55,2 51,0 106,2 3    
  Ski klub Harrachov CZE 39,5 17,0 17,5 16,5 17,0 17,0 58,4 51,0 109,4 5 215,6 222,5
5 25 Michut Michael 93 36,0 16,5 17,0 17,5 16,5 17,5 47,2 51,0 98,2 5    
  TJ Rožnov p.R. CZE 39,0 16,5 17,0 17,5 17,5 17,0 56,8 51,5 108,3 6 206,5 213,4
6 27 Tišer Kryštof 93 36,5 16,0 16,0 15,0 16,0 16,0 48,8 48,0 96,8 7    
  LSK Lomnice n.P. CZE 40,0 16,0 16,5 16,0 16,0 15,5 60,0 48,0 108,0 7 204,8 211,7
7 22 Zeman Martin 93 36,0 16,5 17,0 17,0 17,0 16,5 47,2 50,5 97,7 6    
  TJ Desná CZE 38,5 16,5 17,5 17,5 18,0 16,0 55,2 51,5 106,7 8 204,4 211,3
8 24 Oplištil Adam 93 35,0 16,5 16,5 15,5 16,0 16,0 44,0 48,5 92,5 8    
  VSK Slávia CZE 35,0 16,0 16,0 16,0 16,0 16,0 44,0 48,0 92,0 9 184,5 191,4
9 21 Kendík Miloš 92 29,5 14,0 13,5 14,0 14,0 15,0 26,4 42,0 68,4 9    
  SK Ještěd LBC CZE 31,0 8,5 9,0 7,0 10,0 11,0 31,2 27,5 58,7 10 127,1 134,0
Žáci 13                         skok.můstek K 70m (K=60b. +/-2,2b./m)
po st. jméno roč. skok stylové hodnocení body 1.k body body
ř. č. klub stát m A B C D E m st. celk. 2.k celk. žebř.
1 58 Struhár Jiří 92 64,5 17,5 17,5 18,0 17,5 17,0 47,9 52,5 100,4 1    
  TJ Sokol Kozlovice CZE 66,0 16,0 16,0 16,0 16,0 16,0 51,2 48,0 99,2 1 199,6 240,0
2 56 Daněk Miroslav 92 60,0 17,0 17,0 17,0 16,5 16,5 38,0 50,5 88,5 3    
  Ski klub Harrachov CZE 62,0 16,5 17,0 17,0 16,5 17,0 42,4 50,5 92,9 3 181,4 221,8
3 57 Bláha Hubert 92 59,0 16,5 16,5 17,0 16,0 16,5 35,8 49,5 85,3 4    
  LSK Lomnice n.P. CZE 62,5 16,5 17,0 17,0 17,0 16,0 43,5 50,5 94,0 2 179,3 219,7
4 44 Rajnoch Pavel 93 63,0 16,5 16,5 16,5 16,0 16,0 44,6 49,0 93,6 2    
  TJ Frenštát p.R. CZE 56,0 16,0 15,0 15,0 15,0 15,0 29,2 45,0 74,2 5 167,8 208,2
5 49 Bitala Ondřej 92 58,0 16,5 16,5 16,5 16,5 16,5 33,6 49,5 83,1 5    
  TJ Rožnov p.R. CZE 57,0 16,0 15,0 15,5 15,5 15,5 31,4 46,5 77,9 4 161,0 201,4
6 53 Brezár Ondřej 92 55,5 16,5 16,5 16,5 15,5 16,5 28,1 49,5 77,6 7    
  TJ Desná CZE 55,0 16,0 16,0 15,5 15,5 15,5 27,0 47,0 74,0 6 151,6 192,0
7 55 Ripper David 92 56,0 16,0 15,0 15,0 15,5 15,5 29,2 46,0 75,2 8    
  TJ Třinec CZE 54,0 16,0 15,5 15,5 15,5 15,5 24,8 46,5 71,3 8 146,5 186,9
8 41 Berka Radim 93 59,0 15,5 15,5 15,5 16,0 16,0 35,8 47,0 82,8 6    
  SK Ještěd Liberec CZE 49,0 15,0 15,5 16,5 15,5 15,5 13,8 46,5 60,3 11 143,1 183,5
9 50 Kadlec Miloš 92 53,5 16,5 16,5 16,5 16,5 16,5 23,7 49,5 73,2 9    
  SKL Nové Město n.M. CZE 52,0 16,5 16,0 15,5 16,5 16,5 20,4 49,0 69,4 9 142,6 183,0
10 52 Čvančara Jiří 92 50,5 16,0 16,0 16,0 16,0 15,5 17,1 48,0 65,1 10    
  SK Ještěd LBC CZE 53,0 16,5 16,5 16,0 16,0 16,5 22,6 49,0 71,6 7 136,7 177,1
11 54 Blažek Jan  92 49,5 16,0 15,0 15,0 14,5 15,5 14,9 45,5 60,4 11    
  SK Ještěd LBC CZE 52,5 15,5 15,0 15,0 15,0 15,0 21,5 45,0 66,5 10 126,9 167,3
12 47 Kordík Martin 92 44,5 14,5 14,5 14,5 14,0 14,0 3,9 43,0 46,9 12    
  LSK Lomnice n.P. CZE 47,0 14,5 15,0 14,5 14,0 15,0 9,4 44,0 53,4 12 100,3 140,7
13 48 Procházka Jan 92 36,5 13,0 13,0 13,0 13,0 13,0 -13,7 39,0 25,3 13    
  SK Ještěd LBC CZE 37,0 13,0 12,0 12,0 13,0 14,0 -12,6 38,0 25,4 13 50,7 91,1
14 43 Dědek Jakub 93 46,0 4,0 4,0 5,0 5,0 5,0 7,2 14,0 21,2 14    
  Ski klub Harrachov CZE 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 14 -72,8 0,0
Žáci 14                         skok.můstek K 70m (K=60b. +/-2,2b./m)
po st. jméno roč. skok stylové hodnocení body 1.k body body
ř. č. klub stát m A B C D E m st. celk. 2.k celk. žebř.
1 73 Kožíšek Čestmír 91 73,0 17,0 17,0 17,0 17,0 16,5 66,6 51,0 117,6 1    
  LSK Lomnice n.P. CZE 71,5 17,0 17,0 17,0 17,0 17,0 63,3 51,0 114,3 1 231,9 240,0
2 62 Pőhland Alex 91 61,0 17,0 17,0 17,0 17,0 16,5 40,2 51,0 91,2 3    
  LLZ Klingenthal GER 63,0 16,5 17,0 17,0 17,0 17,5 44,6 51,0 95,6 2 186,8 194,9
3 74 Farkaš Pavel 91 63,0 16,0 16,0 16,0 16,0 15,5 44,6 48,0 92,6 2    
  TJ Desná CZE 63,0 16,0 16,0 16,5 16,0 15,5 44,6 48,0 92,6 3 185,2 193,3
4 75 Plhal Martin 91 61,0 16,0 16,0 16,0 16,0 15,5 40,2 48,0 88,2 4    
  SKL Nové Město n.M. CZE 59,0 16,5 16,5 16,5 16,5 16,5 35,8 49,5 85,3 5 173,5 181,6
5 68 Solanský Robert 91 60,0 17,0 16,5 17,0 16,5 16,5 38,0 50,0 88,0 5    
  TJ Rožnov p.R. CZE 57,5 16,0 16,0 15,5 16,5 16,5 32,5 48,5 81,0 7 169,0 177,1
6 69 Kozák Jan 91 61,0 15,0 15,5 16,0 16,0 14,5 40,2 46,5 86,7 6    
  SKL Nové Město n.M. CZE 57,0 16,5 16,0 16,5 16,5 17,0 31,4 49,5 80,9 8 167,6 175,7
7 72 Kubáň Robert 91 59,0 16,5 16,5 16,5 16,0 16,5 35,8 49,5 85,3 7    
  TJ Frenštát p.R. CZE 58,0 16,0 16,0 16,0 16,5 16,0 33,6 48,0 81,6 6 166,9 175,0
8 64 Rypl Lukáš 91 57,0 15,5 15,5 15,0 15,5 14,5 31,4 46,0 77,4 9    
  TJ Sokol Kozlovice CZE 60,0 16,5 16,5 16,0 16,5 16,0 38,0 49,0 87,0 4 164,4 172,5
9 63 Freitag Richard 91 57,0 16,5 16,5 16,5 16,5 15,5 31,4 49,5 80,9 8    
  LLZ Klingenthal GER 56,0 16,0 16,0 15,5 16,0 15,5 29,2 47,5 76,7 12 157,6 165,7
10 71 Křesálek Jakub  91 55,5 16,5 16,0 16,5 16,5 15,5 28,1 49,0 77,1 10    
  TJ Frenštát p.R. CZE 55,0 16,5 16,5 17,0 16,0 17,0 27,0 50,0 77,0 11 154,1 162,2
11 67 Fleming Nils 91 56,0 15,5 15,5 15,5 15,5 15,5 29,2 46,5 75,7 11    
  LLZ Klingenthal GER 56,5 16,0 16,0 16,0 16,0 16,0 30,3 48,0 78,3 9 154,0 162,1
12 70 Drahoňovský Michal 91 55,0 15,0 15,5 15,0 15,5 15,0 27,0 45,5 72,5 12    
  LSK Lomnice n.P. CZE 55,5 16,0 16,5 16,5 16,5 16,5 28,1 49,5 77,6 10 150,1 158,2
13 61 Rostig Martin 91 48,0 15,0 15,0 15,0 15,0 13,5 11,6 45,0 56,6 13    
  LLZ Klingenthal GER 50,0 15,5 15,5 15,5 15,5 16,0 16,0 46,5 62,5 13 119,1 127,2
dorost                         skok.můstek K 70m (K=60b. +/-2,2b./m)
po st. jméno roč. skok stylové hodnocení body 1.k body body
ř. č. klub stát m A B C D E m st. celk. 2.k celk. žebř.
1 75 Koudelka Roman 89 71,0 17,0 17,0 17,0 17,0 17,0 62,2 51,0 113,2 1    
  LSK Lomnice n. P. CZE 72,0 17,5 18,0 18,5 18,5 18,0 64,4 54,5 118,9 1 232,1 240,0
2 77 Mazoch Jiří 90 70,0 17,0 17,0 16,5 17,0 17,0 60,0 51,0 111,0 2    
  TJ Frenštát p.R. CZE 69,5 16,5 17,0 16,5 16,5 16,5 58,9 49,5 108,4 2 219,4 227,3
3 73 Rieger Michal 89 65,5 16,5 17,0 17,0 17,0 17,0 50,1 51,0 101,1 4    
  Ski klub Harrachov CZE 65,0 15,5 17,0 17,0 17,0 16,5 49,0 50,5 99,5 3 200,6 208,5
4 69 Vlášek Michal 89 65,0 17,0 17,0 17,0 17,0 16,5 49,0 51,0 100,0 6    
  LSK Lomnice n. P. CZE 65,0 16,5 17,0 17,0 17,0 16,5 49,0 50,5 99,5 3 199,5 207,4
5 76 Struhár Vladimír 89 68,0 17,5 17,5 17,0 17,0 17,0 55,6 51,5 107,1 3    
  TJ Frenštát p.R. CZE 68,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 56,7 31,5 88,2 10 195,3 203,2
6 64 Samohýl Lukáš 90 63,0 17,0 17,5 17,0 17,0 17,0 44,6 51,0 95,6 8    
  LSK Lomnice n. P. CZE 64,0 17,0 17,0 17,5 17,0 17,0 46,8 51,0 97,8 5 193,4 201,3
7 71 Matura Tomáš 89 64,0 16,5 17,0 17,0 17,0 16,5 46,8 50,5 97,3 7    
  LSK Lomnice n. P. CZE 63,0 17,0 17,0 17,0 17,0 17,0 44,6 51,0 95,6 7 192,9 200,8
8 65 Kadlec Jakub 90 61,5 17,0 17,0 16,0 17,0 16,5 41,3 50,5 91,8 11    
  SKL Nové Město n.M. CZE 63,5 17,0 17,0 17,0 17,5 17,0 45,7 51,0 96,7 6 188,5 196,4
9 67 Sekyra Radek 89 62,5 16,0 16,0 15,5 16,0 16,0 43,5 48,0 91,5 12    
  TJ Rožnov p. R. CZE 63,5 15,5 16,0 15,0 16,0 16,0 45,7 47,5 93,2 9 184,7 192,6
10 74 Štorek Václav 90 65,5 17,0 17,0 17,0 17,0 16,0 50,1 51,0 101,1 4    
  Dukla Liberec CZE 58,5 15,5 15,5 15,5 15,5 15,5 34,7 46,5 81,2 13 182,3 190,2
11 72 Bíža Radek 90 58,0 16,0 16,0 16,5 15,5 16,0 33,6 48,0 81,6 13    
  LSK Lomnice n. P. CZE 63,5 16,5 16,5 16,5 16,5 16,0 45,7 49,5 95,2 8 176,8 184,7
11 70 Kubický Jakub 89 63,0 16,5 16,5 17,0 17,0 17,0 44,6 50,5 95,1 9    
  SKL Nové Město n.M. CZE 66,0 11,0 10,0 10,0 10,5 10,0 51,2 30,5 81,7 12 176,8 184,7
13