E-mail Vytisknout

Kalendář akcí | TJ Jiskra Harrachov

Akce 

Název akce:
Kamp Cup - Výsledky 2004
Datum konání:
02.10.2004 
Místo konání:
Harrachov - mamutí můstek /jeden ze 6 na světě/ -
Kategorie:
Akce

Popis

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Kaml cup
Harrachov
2.10.2004
SOUTĚŽNÍ VÝBOR       ROZHODČÍ STYLU
    ŘZ Wolfgang SLAVÍK     A     Horst SLAVÍK            
0 0 0   B Jaroslav BERKA  
0 TD 0   C Jaroslav Horáček  
0 0 0   D Michal BARTOŠ  
0   ZRS Michal BARTOŠ     E     Karel KUŠNÍR            
1 36 CIESLAR Mateusz 91 38,5 16,0 16,5 16,0 16,5 16,0 61,8 48,5 110,3 1    
  KS WISŁA Wisła POL 38,0 16,5 16,5 16,0 16,5 16,5 60,0 49,5 109,5 2 219,8 240,0
2 40 DAVID Martin 91 36,5 16,0 16,0 16,0 16,5 15,5 54,6 48,0 102,6 2    
  Ski Klub Harrachov CZE 37,0 16,0 16,0 16,5 16,0 16,0 56,4 48,0 104,4 4 207,0 227,2
3 41 KUKUCZKA Mateusz 91 39,0 10,0 10,0 10,0 10,0 10,0 63,6 30,0 93,6 5    
  KS WISŁA Wisła POL 39,0 16,5 17,0 16,0 16,5 16,5 63,6 49,5 113,1 1 206,7 226,9
4 37 WIEDMANN Stefan 90 36,5 15,0 16,0 16,0 16,0 16,0 54,6 48,0 102,6 2    
  Bad Feienwalde GER 34,5 15,0 15,5 15,5 15,5 15,0 47,4 46,0 93,4 6 196,0 216,2
5 39 FARKAŠ Pavel 91 33,0 15,0 15,0 15,0 15,0 14,5 42,0 45,0 87,0 6    
  TJ Desná CZE 37,5 16,5 17,0 17,5 16,5 16,0 58,2 50,0 108,2 3 195,2 215,4
6 33 DRAHOŇOVSKÝ Michael 91 36,0 14,5 15,5 15,5 15,5 15,5 52,8 46,5 99,3 4    
  LSK Lomnice n. P. CZE 35,0 15,5 16,0 15,5 15,5 15,0 49,2 46,5 95,7 5 195,0 215,2
7 34 KAROLAK Tomaš 90 32,5 13,5 14,0 14,0 14,0 14,0 40,2 42,0 82,2 7    
  UKS Zieloni POL 31,0 14,5 15,0 15,0 15,0 14,5 34,8 44,5 79,3 7 161,5 181,7
8 31 JASINSKI Mateusz 90 27,5 12,5 13,0 13,0 13,0 13,0 22,2 39,0 61,2 8    
  UKS Zieloni POL 29,0 13,5 14,0 14,5 14,0 14,0 27,6 42,0 69,6 8 130,8 151,0
žáci 92                         skok.můstek K 38m (K=60b. +/-3,6b./m)
po st. jméno roč. skok stylové hodnocení body 1.k body body
ř. č. klub stát m A B C D E m st. celk. 2.k celk. žebř.
1 23 SLOWIOK Pawel 92 40,5 17,5 17,0 17,0 17,0 17,0 69,0 51,0 120,0 1    
  KS WISŁA Wisła POL 41,0 17,0 17,0 17,0 17,0 16,5 70,8 51,0 121,8 1 241,8 240,0
2 25 DANĚK Miroslav 92 38,0 18,0 18,0 17,5 17,0 16,5 60,0 52,5 112,5 2    
  Ski Klub Harrachov CZE 39,0 17,5 17,5 17,5 17,0 16,5 63,6 52,0 115,6 2 228,1 226,3
3 19 CIESLAR Adam 92 38,0 18,0 17,5 17,5 17,5 17,0 60,0 52,5 112,5 2    
  KS WISŁA Wisła POL 38,0 17,0 17,0 17,0 17,0 16,5 60,0 51,0 111,0 4 223,5 221,7
4 22 BREZÁR Ondřej 92 37,5 17,0 17,0 16,5 16,5 16,5 58,2 50,0 108,2 5    
  TJ Desná CZE 38,5 17,5 17,5 17,5 17,5 17,0 61,8 52,5 114,3 3 222,5 220,7
5 24 BLÁHA Hubert 92 38,0 17,5 17,0 16,0 16,5 16,0 60,0 49,5 109,5 4    
  LSK Lomnice n. P. CZE 37,5 17,0 17,5 17,5 17,0 17,0 58,2 51,5 109,7 5 219,2 217,4
6 11 BUJOK Mateusz 92 37,5 16,0 16,0 16,0 16,0 16,0 58,2 48,0 106,2 7    
  KS WISŁA Wisła POL 37,5 16,5 16,5 16,5 16,5 16,0 58,2 49,5 107,7 6 213,9 212,1
7 21 HALZHÄUSER Marc 92 37,0 17,0 17,0 17,0 17,0 16,5 56,4 51,0 107,4 6    
  Skiclub Kottmar GER 36,5 17,0 16,5 16,5 16,5 16,5 54,6 49,5 104,1 7 211,5 209,7
8 18 MEDEK Daniel 92 36,5 16,5 16,5 15,5 16,0 15,5 54,6 48,0 102,6 8    
  Ski Klub Harrachov CZE 36,5 16,5 16,5 16,5 16,5 16,0 54,6 49,5 104,1 7 206,7 204,9
9 17 ČVANČARA Jiří 92 36,0 16,0 16,0 16,0 16,5 16,0 52,8 48,0 100,8 9    
  SK Ještěd Liberec CZE 35,5 16,0 16,5 16,0 16,5 15,5 51,0 48,5 99,5 10 200,3 198,5
10 12 CIESLAR Alexander 92 36,0 16,0 16,0 15,5 16,0 16,0 52,8 48,0 100,8 9    
  KS WISŁA Wisła POL 34,5 16,5 16,5 16,5 16,0 16,0 47,4 49,0 96,4 12 197,2 195,4
11 7 WÓJCIK Piotr 92 35,0 15,0 16,0 16,0 15,5 15,5 49,2 47,0 96,2 12    
  KS WISŁA Wisła POL 35,5 16,0 16,0 16,5 16,0 15,5 51,0 48,0 99,0 11 195,2 193,4
12 14 BLAŽEK Jan 92 35,0 14,5 15,0 15,0 16,0 15,5 49,2 45,5 94,7 13    
  SK Ještěd Liberec CZE 36,0 15,5 15,5 16,0 16,0 15,5 52,8 47,0 99,8 9 194,5 192,7
13 10 ŚCISŁOWICZ Jedrzej 92 36,0 15,5 16,0 16,0 16,0 16,0 52,8 48,0 100,8 9    
  LKS Bystra POL 33,5 15,5 15,5 16,0 15,5 15,0 43,8 46,5 90,3 14 191,1 189,3
14 13 MACURA David 92 34,5 15,0 15,0 14,5 15,0 14,5 47,4 44,5 91,9 14    
  OLIMPIA Gołeszow POL 34,5 15,0 15,0 15,0 16,0 15,5 47,4 45,5 92,9 13 184,8 183,0
15 5 KUKULA Artur 92 33,0 14,0 14,5 14,5 15,0 14,5 42,0 43,5 85,5 15    
  OLIMPIA Gołeszow POL 33,0 14,5 15,0 15,0 15,0 14,5 42,0 44,5 86,5 15 172,0 170,2
16 15 KOCUREK Racal 92 32,0 15,0 15,5 15,5 15,5 14,0 38,4 46,0 84,4 16    
  LKS Bystra POL 32,5 15,0 15,0 15,5 15,5 14,5 40,2 45,5 85,7 16 170,1 168,3
17 16 DUFEK Antonín 92 32,0 14,0 14,0 14,5 16,0 15,0 38,4 43,5 81,9 17    
  LSK Lomnice n. P. CZE 32,5 14,0 14,5 15,0 15,0 14,5 40,2 44,0 84,2 18 166,1 164,3
18 28 PISZCZEK Adam 92 30,5 15,0 15,5 15,5 15,5 15,5 33,0 46,5 79,5 19    
  UKS Graf Ski POL 32,5 15,0 15,5 15,0 15,0 14,5 40,2 45,0 85,2 17 164,7 162,9
19 9 KANIK David 92 31,5 14,5 15,0 15,0 14,5 14,5 36,6 44,0 80,6 18    
  LKS Bystra POL 31,0 15,0 15,5 15,0 15,0 15,0 34,8 45,0 79,8 19 160,4 158,6
20 27 HITUSIAK Mateus 92 28,5 14,0 14,5 15,5 14,5 15,0 25,8 44,0 69,8 20    
  UKS Graf Ski POL 29,0 14,0 14,5 15,0 14,5 14,0 27,6 43,0 70,6 20 140,4 138,6
21 8 KORDÍK Martin 92 27,5 13,0 13,5 14,5 14,0 13,5 22,2 41,0 63,2 22    
  LSK Lomnice n. P. CZE 28,0 14,0 14,5 15,5 13,5 14,0 24,0 42,5 66,5 21 129,7 127,9
22 6 PROCHÁZKA Jan 92 28,0 13,5 13,0 13,5 13,5 13,5 24,0 40,5 64,5 21    
  SK Ještěd Liberec CZE 28,0 13,5 13,5 13,5 13,5 14,0 24,0 40,5 64,5 22 129,0 127,2
23 29 ZAHOL Mateusz 92 26,0 12,5 12,5 13,0 12,5 14,0 16,8 38,0 54,8 23    
  UKS Graf Ski POL 27,5 13,5 14,0 13,5 13,5 13,0 22,2 40,5 62,7 23 117,5 115,7
24 30 GRAF Marcel 92 23,5 12,0 12,5 12,0 12,0 13,0 7,8 36,5 44,3 24    
  UKS Graf Ski POL 23,5 12,0 12,0 12,0 12,0 12,5 7,8 36,0 43,8 24 88,1 86,3
žáci 93                         skok.můstek K 28m (K=60b. +/-4,4b./m)
po st. jméno roč. skok stylové hodnocení body 1.k body body
ř. č. klub stát m A B C D E m st. celk. 2.k celk. žebř.
1 81 BYRT Tomasz 93 27,5 16,0 16,5 16,5 16,0 16,5 57,8 49,0 106,8 1    
  KS WISŁA Wisła POL 28,5 16,5 17,0 17,0 16,5 16,5 62,2 50,0 112,2 1 219,0 240,0
2 74 KŁUSEK Bartołomiej 93 27,0 17,5 17,0 17,0 17,0 16,5 55,6 51,0 106,6 2    
  LKS Bystra POL 27,5 18,0 17,5 17,5 17,5 17,5 57,8 52,5 110,3 2 216,9 237,9
3 80 BERKA Radim 93 26,5 16,5 16,5 16,5 17,0 16,5 53,4 49,5 102,9 3    
  SK Ještěd Liberec CZE 27,0 16,5 17,0 17,0 17,0 16,0 55,6 50,5 106,1 5 209,0 230,0
4 82 HOŘÍNEK Martin 93 26,0 16,0 16,0 16,0 16,5 16,0 51,2 48,0 99,2 8    
  Ski Klub Harrachov CZE 27,5 17,0 17,0 17,0 17,0 16,5 57,8 51,0 108,8 3 208,0 229,0
5 78 DĚDEK Jakub 93 26,0 16,5 16,5 16,5 16,5 16,0 51,2 49,5 100,7 4    
  Ski Klub Harrachov CZE 27,5 16,5 17,0 16,5 16,5 16,0 57,8 49,5 107,3 4 208,0 229,0
6 79 TIŠER Kryštof 93 26,0 16,5 16,5 16,5 16,5 16,0 51,2 49,5 100,7 4    
  LSK Lomnice n. P. CZE 27,0 16,0 16,0 16,0 16,0 15,5 55,6 48,0 103,6 7 204,3 225,3
7 71 PODZORSKI Michal 93 25,0 17,0 17,5 17,5 17,5 17,5 46,8 52,5 99,3 7    
  KS WISŁA Wisła POL 25,5 17,0 17,0 17,5 17,0 16,5 49,0 51,0 100,0 8 199,3 220,3
8 73 KLODA Jan 93 24,5 16,5 16,5 17,0 17,0 16,0 44,6 50,0 94,6 10    
  KS WISŁA Wisła POL 26,5 16,5 17,0 17,0 17,0 16,5 53,4 50,5 103,9 6 198,5 219,5
9 77 ZEMAN Martin 93 25,0 17,0 17,0 17,0 17,0 16,5 46,8 51,0 97,8 9    
  TJ Desná CZE 25,5 16,5 16,5 16,5 17,0 15,5 49,0 49,5 98,5 9 196,3 217,3
10 85 MAKAREWITZ Kornel 93 25,5 17,0 17,0 17,0 17,0 16,5 49,0 51,0 100,0 6    
  Sněžka Karpacz POL 26,0 15,0 15,0 15,0 15,0 14,5 51,2 45,0 96,2 10 196,2 217,2
11 72 LAVICKÝ Martin 93 24,5 16,0 16,0 16,5 16,5 15,5 44,6 48,5 93,1 11    
  LSK Lomnice n. P. CZE 25,0 16,0 16,5 16,5 16,0 15,5 46,8 48,5 95,3 11 188,4 209,4
12 86 SZOTA martin 93 24,0 15,0 16,0 16,0 16,0 15,5 42,4 47,5 89,9 12    
  Sněžka Karpacz POL 24,5 14,0 14,0 15,0 15,0 15,0 44,6 44,0 88,6 14 178,5 199,5
13 76 BURDEK Pawel 93 24,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 42,4 45,0 87,4 13    
  OLIMPIA Gołeszow POL 24,5 15,5 15,0 15,0 15,0 15,0 44,6 45,0 89,6 13 177,0 198,0
14 83 DROGLA Kevin 93 25,0 9,0 10,0 10,0 10,5 9,5 46,8 29,5 76,3 15    
  Skiclub Kottmar GER 25,0 15,0 15,0 15,0 16,0 15,0 46,8 45,0 91,8 12 168,1 189,1
15 69 INDRÁČEK Vojtěch 93 22,5 16,0 15,5 16,0 15,5 16,0 35,8 47,5 83,3 14    
  TJ Desná CZE 19,0 15,0 15,0 15,0 14,5 13,0 20,4 44,5 64,9 15 148,2 169,2
16 42 KONONOWICZ Piotr 93 17,0 12,0 12,0 12,0 12,5 13,0 11,6 36,5 48,1 16    
  UKS Graf Ski POL 19,0 13,0 13,0 12,0 13,0 13,0 20,4 39,0 59,4 16 107,5 128,5
žáci 94                         skok.můstek K 28m (K=60b. +/-4,4b./m)
po st. jméno roč. skok stylové hodnocení body 1.k body body
ř. č. klub stát m A B C D E m st. celk. 2.k celk. žebř.
1 63 HÁČEK Vítek 94 27,0 18,0 18,0 18,5 18,0 17,5 55,6 54,0 109,6 1    
  Ski Klub Harrachov CZE 27,0 17,0 17,5 17,5 17,5 16,5 55,6 52,0 107,6 1 217,2 240,0
2 47 SZCZYPKA Sebastian 94 25,5 17,0 17,5 17,5 17,5 17,0 49,0 52,0 101,0 2    
  OLIMPIA Gołeszow POL 26,5 17,0 17,0 17,5 17,0 17,5 53,4 51,5 104,9 2 205,9 228,7
3 64 BYRT Kamil 94 25,5 16,5 17,0 17,0 17,0 16,5 49,0 50,5 99,5 3    
  KS WISŁA Wisła POL 26,0 17,0 17,0 17,0 17,5 17,0 51,2 51,0 102,2 3 201,7 224,5
4 62 SOUČEK Jan 94 25,0 16,5 16,5 17,0 17,0 16,5 46,8 50,0 96,8 4    
  LSK Lomnice n. P. CZE 26,0 16,0 16,0 16,0 16,5 16,0 51,2 48,0 99,2 4 196,0 218,8
5 53 SZOSTOK Szymon 94 24,0 15,0 15,5 16,5 16,5 15,5 42,4 47,5 89,9 6    
  KS WISŁA Wisła POL 24,5 16,0 16,0 16,0 16,5 16,0 44,6 48,0 92,6 5 182,5 205,3
6 44 MAJTYKA Michal 94 23,5 15,5 15,5 16,0 15,5 16,0 40,2 47,0 87,2 7    
  LKS Bystra POL 25,0 14,0 15,0 15,0 15,0 15,0 46,8 45,0 91,8 6 179,0 201,8
7 58 KOJZAR Mateusz 94 23,0 14,5 15,5 16,0 15,5 15,0 38,0 46,0 84,0 8    
  KS WISŁA Wisła POL 24,5 15,0 15,5 16,0 16,0 15,0 44,6 46,5 91,1 7 175,1 197,9
8 55 GOTTER Michael 94 24,5 14,0 15,0 16,0 16,0 15,0 44,6 46,0 90,6 5    
  SC Auerbach GER 23,5 14,5 14,5 15,0 15,0 14,5 40,2 44,0 84,2 8 174,8 197,6
9 51 PETRÁSEK Jakub 94 23,0 15,0 15,0 16,0 15,0 15,0 38,0 45,0 83,0 11    
  SK Ještěd Liberec CZE 23,5 14,5 14,5 15,0 15,0 14,0 40,2 44,0 84,2 8 167,2 190,0
10 49 DUFEK Tomáš 94 23,0 15,5 15,5 16,0 15,0 15,0 38,0 46,0 84,0 8    
  LSK Lomnice n. P. CZE 23,0 14,5 14,5 15,0 15,0 14,0 38,0 44,0 82,0 11 166,0 188,8
11 52 ZNISZCZOL Aleksander 94 25,0 11,0 12,0 12,0 11,5 12,0 46,8 35,5 82,3 13    
  KS WISŁA Wisła POL 26,0 8,0 9,0 9,0 9,5 10,0 51,2 27,5 78,7 12 161,0 183,8
12 43 JASINSKI Jakub 94 21,5 13,0 14,0 14,0 14,0 14,5 31,4 42,0 73,4 15    
  UKS Zieloni POL 22,0 14,0 14,5 14,0 14,0 13,5 33,6 42,0 75,6 14 149,0 171,8
13 40 HASTRDLO Jan 94 21,0 14,0 14,0 14,0 14,0 14,0 29,2 42,0 71,2 16    
  SK Ještěd Liberec CZE 22,5 14,0 14,0 14,0 14,0 14,0 35,8 42,0 77,8 13 149,0 171,8
14 41 BARTOŠ David 94 21,5 15,0 15,0 15,0 15,0 14,5 31,4 45,0 76,4 14    
  TJ Desná CZE 23,0 11,0 12,0 12,0 11,5 11,0 38,0 34,5 72,5 15 148,9 171,7
15 59 BAUMGARTNER Florian 94 23,0 14,5 15,0 15,5 15,0 15,5 38,0 45,5 83,5 10    
  SC Auerbach GER 19,5 14,0 13,5 14,0 13,0 13,5 22,6 41,0 63,6 18 147,1 169,9
16 42 ŠTURSA Vojtěch 95 19,0 14,0 13,5 13,0 14,0 13,0 20,4 40,5 60,9 17    
  SKL Nové Město na Moravě CZE 23,5 15,0 14,5 14,5 14,5 13,5 40,2 43,5 83,7 10 144,6 167,4
17 60 HŐLLINGER Claudius 94 23,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 38,0 45,0 83,0 11    
  SC Auerbach GER 22,0 5,0 6,0 6,0 6,0 6,0 33,6 18,0 51,6 20 134,6 157,4
18 45 KRÜGER Ronald 94 19,0 13,0 13,0 13,0 14,0 14,0 20,4 40,0 60,4 18    
  WSV Bad Freienwalde GER 21,0 13,0 13,5 14,0 13,5 13,0 29,2 40,0 69,2 17 129,6 152,4
19 54 STEINBAUER Adam 94 17,0 13,5 13,0 13,0 13,0 13,5 11,6 39,5 51,1 20    
  SK Ještěd Liberec CZE 21,0 14,0 13,0 13,0 13,5 14,0 29,2 40,5 69,7 16 120,8 143,6
20 56 SŐREN Manthey 94 22,5 5,0 6,0 6,0 5,5 6,0 35,8 17,5 53,3 19    
  WSV Bad Freienwalde GER 22,0 5,0 6,0 6,0 6,5 7,0 33,6 18,5 52,1 19 105,4 128,2
předžáci 95                         skok.můstek K 18m (K=60b. +/-5,4b./m)
po st. jméno roč. skok stylové hodnocení body 1.k body body
ř. č. klub stát m A B C D E m st. celk. 2.k celk. žebř.
1 27 MOJZES Piotr 95 18,0 17,5 17,5 17,5 17,5 17,0 60,0 52,5 112,5 1    
  LKS Bystra POL 18,0 17,5 18,0 18,0 18,0 17,0 60,0 53,5 113,5 1 226,0 240,0
2 31 BREZÁR Radek 95 17,5 17,5 17,5 17,5 17,0 16,0 57,3 52,0 109,3 2    
  TJ Desná CZE 18,0 16,5 17,0 17,0 16,5 16,0 60,0 50,0 110,0 2 219,3 233,3
3 28 WOLNY Jakub 95 17,5 16,0 16,5 16,5 16,5 16,0 57,3 49,0 106,3 3    
  LKS Bystra POL 17,5 17,0 17,5 17,5 17,0 17,0 57,3 51,5 108,8 3 215,1 229,1
4 32 KRAUSE Tom 95 16,5 16,5 17,0 17,0 17,0 15,5 51,9 50,5 102,4 4    
  Skiclub Kottmar GER 17,5 16,0 16,5 16,5 16,0 16,0 57,3 48,5 105,8 4 208,2 222,2
5 26 ŠTURSA Vojtěch 95 16,5 16,0 16,0 16,0 16,0 15,5 51,9 48,0 99,9 5    
  SKL Nové Město na Moravě CZE 17,0 16,5 17,0 17,0 16,5 16,0 54,6 50,0 104,6 6 204,5 218,5
6 34 FRIDRICH Tomáš 95 16,0 15,5 15,0 16,0 16,0 15,0 49,2 46,5 95,7 6    
  SK Ještěd Liberec CZE 17,0 17,0 17,0 17,0 17,0 16,0 54,6 51,0 105,6 5 201,3 215,3
7 33 PODZORSKI Lukáš 95 16,0 15,0 15,0 15,0 15,5 15,0 49,2 45,0 94,2 7    
  KS WISŁA Wisła POL 16,5 15,0 15,0 15,0 15,5 15,5 51,9 45,5 97,4 7 191,6 205,6
8 25 KOZLIK Michal 95 15,0 15,5 15,0 15,0 15,0 15,0 43,8 45,0 88,8 8    
  TJ Desná CZE 16,0 16,0 16,0 16,0 16,0 15,0 49,2 48,0 97,2 8 186,0 200,0
9 23 BERAN Jaroslav 95 14,5 14,0 14,5 14,5 14,5 14,0 41,1 43,0 84,1 9    
  SK Lučany CZE 13,5 14,0 13,5 13,5 13,5 13,5 35,7 40,5 76,2 9 160,3 174,3
10 30 HAHN Dominik 95 12,0 14,0 13,0 13,0 13,5 13,0 27,6 39,5 67,1 10    
  Skiclub Kottmar GER 13,0 13,0 13,0 13,0 13,0 13,5 33,0 39,0 72,0 10 139,1 153,1
předžáci 96                         skok.můstek K 18m (K=60b. +/-5,4b./m)
po st. jméno roč. skok stylové hodnocení body 1.k body body
ř. č. klub stát m A B C D E m st. celk. 2.k celk. žebř.
1 16 DUFEK Martin 96 17,5 16,5 17,0 16,5 17,0 16,5 57,3 50,0 107,3 1    
  LSK Lomnice n. P. CZE 18,0 17,0 17,5 17,5 17,0