E-mail Vytisknout

Kalendář akcí | TJ Jiskra Harrachov

Akce 

Název akce:
Výsledky Krakonošova přespolního běhu 2003
Datum konání:
05.10.2003 
Místo konání:
Harrachov - mamutí můstek /jeden ze 6 na světě/ -
Kategorie:
Akce

Popis


KRAKONOŠŮV PŘESPOLNÍ BĚH
HARRACHOV 5.10.2003
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
poř. Předškolní 1998 a mladší - děvčata roč 100m
1 Pánková Veronika 98 Ski Klub Harrachov 00:15,0
2 Würztová Karolína 98 SWSL 00:21,0
3 Jablůňková Romana 98 SWSL 00:22,0
4 Houdová Dominika 99 Hančův Klub Benecko 00:24,0
poř. Předškolní 1998 a mladší- chlapci roč 100 m
1 Vyhnálek Vojtěch 99 Seba Tanvald 00:16,0
2 Šírek Daniel 99 Seba Tanvald 00:17,0
3 Schütz Daniel 98 Hančův Klub Benecko 00:18,0
4 Hájek Matěj 99 Ski Klub Harrachov 00:19,0
5 Slavík František 98 Ski Klub Harrachov 00:20,0
6 Antony Jan 00. Ski Klub Harrachov 00:23,0
7 Horáček Ladislav 02. Ski Klub Harrachov 00:26,0
8 Věchet Pavel 02. Ski Klub Harrachov 00:46,0
poř. Předžákyně 1996-97  roč 200m
1 Kadlecová Adéla 96 Dukla Liberec 00:59,1
2 Pacholíková Pavlína 96 Hančův Klub Benecko 01:02,0
3 Krčková Eliška 97 Ski Klub Harrachov 01:05,2
4 Nedvědová Bára 96 SETA 01:09,8
5 Soldátová Veronika 97 Ski Klub Harrachov 01:10,1
6 Háčková Kristýna 97 Ski Klub Harrachov 01:11,1
7 Janoušková Aneta 96 Ski Jablonec 01:11,2
8 Ježková Veronika 96 Hančův Klub Benecko 01:11,3
9 Haasová Martina 97 Ski Klub Harrachov 01:19,2
poř. Předžáci 1996-97 roč 200m
1 Tesař Štěpán 96 SWSL 01:03,0
2 Kočíb Jiří 96 SWSL 01:03,5
3 Šírek Adrian 96 SETA 01:04,0
4 Daněk Lukáš 97 Ski Klub Harrachov 01:04,2
5 Bartůněk Lukáš 97 SETA 01:05,0
6 Hyršl Aleš 96 neregistrovaný 01:06,0
7 Pošepný Lukáš 96 TJ Semily 01:11,0
poř. Nejmladší žákyně 1994-95 roč 600m
1 Horáčková Markéta 94 Ski Klub Harrachov 02:50,3
2 Kunzová Karolína 95 SETA 02:54,1
3 Vyhnálková Anna 95 SETA 03:03,2
4 Hasenkopfová Iveta 95 Sokol Skuhrov 03:04,8
5 Puskarčíková Anna 95 Ski Klub Harrachov 03:08,0
6 Cónová Tereza 94 SETA 03:14,2
7 Jeskehová Monika 94 Ski Klub Harrachov 03:15,0
8 Würztová Anna 94 SWSL 03:17,2
9 Salabová Julie 95 Ski Klub Harrachov 03:19,0
10 Šaldová Pavla 95 ČSK Vysoké 03:19,8
11 Benešová Alena 95 Ski Klub Harrachov 03:22,1
12 Berková Kateřina 94 Ski Klub Harrachov 03:29,8
13 Vobecká Jana 95 Ski Klub Harrachov 03:41,1
14 Strnadová Jana 95 TJ Semily 03:44,5
15 Šimková Kateřina 95 SWSL 03:46,9
poř. Nejmladší žáci 1994-95 roč 600m
1 Háček Vítek 94 Ski Klub Harrachov 02:42,3
2 Mládek Leon 94 TJ Semily 02:45,0
3 Polanka Jakub 94 ČSK Vysoké 02:47,2
4 Knop Petr 94 SKI Jablonec 02:51,2
5 Urbanec Pavel 94 HSK Benecko 02:53,0
6 Řešátko Jiří 94 SWSL 02:54,0
7 Mládek Lukáš 94 TJ Semily 02:55,2
8 Kubina Šimon 95 Hančův Klub Benecko 02:57,4
9 Hyršl Adam 94 Praha 03:01,6
10 Friče Martin 95 SWSL 03:03,0
11 Horáček Filip 95 Liberec - Vesec 03:08,2
12 Černý Tomáš 94 Ski Klub Harrachov 03:12,0
13 Moudrý Martin 95 Hančův Klub Benecko 03:51,0
poř. Ml. Žákyně 1993-92 roč 1200m
1 Horká Ludmila 92 HSK Benecko 05:17,0
2 Maštalířová Kristýna 92 Dukla Liberec 05:19,8
3 Knopová Kamila 92 SKI Jablonec 05:26,0
4 Řípová Petra 92 SKI Jablonec 05:30,6
5 Poseltová Alexandra 92 SWSL 05:33,2
6 Kvasničková Monika 93 Dukla Liberec 05:39,0
7 Hásková Kateřina 92 SKI Jablonec 05:44,2
8 Sokolová Vendula 92 SETA 05:45,1
9 Řeháčková Lucie 93 Jiskra Josefův Důl 05:45,8
10 Szilagiová Bára 92 SETA 05:46,0
11 Přášilová Apolena 93 TJ Semily 05:57,0
12 Petruželová Jana 92 Dukla Liberec 05:59,2
13 Veselá Ellen 92 Ski Klub Harrachov 06:02,0
14 Fričová Martina 92 SWSL 06:12,0
15 Rolencová Lucie 92 SWSL 06:14,2
16 Kadlecová Barbora 93 Dukla Liberec 06:24,9
17 Antonyová Anna 93 Ski Klub Harrachov 06:25,1
18 Šubrtová Denisa 93 Jiskra Josefův Důl 06:37,5
19 Soldánová Marie 92 Dukla Liberec 06:43,0
20 Richtrová Daniela 93 Ski Klub Harrachov 06:51,9
21 Zajíčková Anna 93 SWSL 06:58,4
22 Šimková Adéla 92 SWSL 07:21,0
23 Matochová Šárka 92 SKI Jablonec 07:22,0
24 Švejdová Petra 93 SKI Jablonec 08:04,2
25 Appelt Lysane 93 GER 08:57,0
poř. Ml. Žáci 1993-92 roč 1200m
1 Štochl Jan 92 LOKO Teplice 04:52,2
2 Tomíček Ondřej 92 ČSK Vysoké 05:02,2
3 Adámek Matěj 93 Sokol Skuhrov 05:07,4
4 Šir Jan 92 HSK Benecko 05:13,5
5 Kubina Matěj 92 HSK Benecko 05:13,6
6 Král Vojtěch 92 SKI Jablonec 05:20,6
7 Daněk Miroslav 92 Ski Klub Harrachov 05:22,6
8 Bartůněk Michal 93 SETA 05:27,0
9 Lelek Miroslav 93 Ski Klub Harrachov 05:27,0
10 Šmíd Martin 93 SKI Jablonec 05:31,2
11 Kaliba Štepán 93 Dukla Liberec 05:34,2
12 Sochůrek Luboš 92 SWSL 05:37,2
13 Ligaun Aleš 93 Ski Klub Harrachov 05:39,0
14 Dědek Jakub 93 Ski Klub Harrachov 05:44,8
15 Kočíb Jan 93 SWSL 05:53,4
16 Šedivka Adam 93 SWSL 06:04,0
17 Ležák Josev 93 Ski Klub Harrachov 06:11,4
18 Raim Lukáš 92 SKI Jablonec 06:13,0
19 Saska Martin 92 ČSK Vysoké 06:14,6
20 Beitl Marek 92 SKI Jablonec 06:30,0
21 Ploc Tomáš 93 Ski Klub Harrachov 07:17,3
poř St. Žákyně 1991-90 roč 1500m
1 Landová Jitka 90 SKI Jablonec 06:43,2
2 Schützová Sandra 91 HSK Benecko 06:44,0
3 Knopová Markéta 90 SKI Jablonec 06:45,0
4 Novotná Kateřina 90 LOKO Teplice 06:47,6
5 Blažková Klára 90 SKI Jablonec 06:51,0
6 Vančurová Barbora 90 SKI Jablonec 06:53,2
7 Hauznerová Tereza 91 Dulka Liberec 07:01,0
8 Puskarčíková Eva 91 Ski klub Harrachov 07:04,2
9 Šaldová Lucie 90 ČSK Vysoké 07:09,2
10 Beranová Marta 91 SETA 07:18,6
11 Voháňková Eliška 91 SKI Jablonec 07:24,0
12 Kracíková Petra 91 SKI Jablonec 07:30,6
13 Švejdová Kateřina 90 SKI Jablonec 07:40,2
14 Šípová Julie 91 Dulka Liberec 08:30,2
poř Veteráni  1963 a starší roč 8000 m
1 Janoušek Martin 63 Ski Jablonec 32:17,0
2 Balatka Jaroslav 54 SKP Jablonec 35:59,0
poř St. Žáci 1991-90 roč 2000m
1 Hásek Jan 91 SKI Jablonec 09:48,2
2 Brožek Miroslav 91 TJ Semily 09:54,0
3 Prášil Vojtěch 90 TJ Semily 09:59,6
4 Hron Jiří 91 LOKO Teplice 10:04,8
5 Křenovský Michal 90 SKI Jablonec 10:13,0
6 Adamec Jan 91 LOKO Teplice 10:16,0
7 Malach Jan 91 Dukla Liberec 10:20,6
8 Janoušek Martin 90 SKI Jablonec 10:23,2
9 Řeháček Lukáš 91 Jiskra Josefův Důl 10:32,6
10 Šeberka Jiří 90 SKI Jablonec 10:33,9
11 Gräf Jakub 91 Dukla Liberec 10:34,4
12 Matura Josev 91 TJ Semily 10:48,0
13 Seibert Eduard 90 SKI Jilemnice 10:51,2
14 Vlk Luboš 90 SETA 11:13,0
15 Pacholík David 91 HSK Benecko 11:14,4
16 Řípa Jan 90 SKI Jablonec 11:20,0
17 Hojač Vojtěch 91 SKI Jablonec 11:27,6
18 Seibert Ivo 91 SKI Jilemnice 11:32,4
19 Prchal Jakub 91 SKI Jablonec 11:38,4
20 David Martin 91 Ski Klub Harrachov 11:41,0
21 Lisičan Petr 90 SKI Jablonec 11:52,6
22 Oláh Vít 91 SWSL 11:56,4
23 Fajfr David 91 SWSL 12:09,0
24 Polar Václav 91 SKI Jablonec 12:31,0
poř Ml. Dorostenky 1989-88 roč 2500m
1 Hájková Eliška 88 SKI Jablonec 12:03,8
2 Šírová Marta 89 HSK Benecko 12:28,0
3 Skrbková Tereza 89 SKI Jablonec 12:43,2
4 Blažková Lenka 88 Sokol Skuhrov 12:58,1
5 Šírová Ilona 88 HSK Benecko 13:26,6
6 Trojáková Gabriela 89 SKI Janov - Bedřichov 13:37,8
7 Horká Kamila 89 HSK Benecko 14:04,4
8 Tišerová Gabriela 89 Dukla Liberec 14:09,3
9 Langerová Andrea 89 SWSL 14:32,8
10 Černá Soňa 88 Ski Klub Harrachov 14:39,3
11 Plocová Nikola 89 Ski Klub Harrachov 15:05,5
12 Fajstavrová Pavla 88 Dukla Liberec 15:10,4
13 Hauznerová Aneta 89 Dukla Liberec 15:22,0
14 Plocová Radka 88 Ski Klub Harrachov 16:39,0
15 Jechová Petra 88 ČSK Vysoké 16:56,0
16 Veverková Ivana 89 Ski Klub Harrachov 17:05,2
17 Turová Tereza 88 SWSL 17:35,2
poř. Ml. Dorostenci 1989-88 roč 3000m
1 Nevečeřal Petr 89 Ski Klub Harrachov 12:56,4
2 Doškář Jakub 88 Dukla Liberec 13:10,6
3 Saska Ondřej 89 ČSK Vysoké 13:16,0
4 Pošepný Tomáš 89 TJ Semily 13:28,6
5 Matzner Martin 88 Dukla Liberec 13:43,0
6 Frydrych Jakub 89 Ski Klub Harrachov 13:43,6
7 Bažant Jakub 89 Dukla Liberec 13:57,1
8 Škoda Jakub 88 Dukla Liberec 14:27,0
9 Petružela Václav 89 Dukla Liberec 14:37,0
10 Palas Jiří 89 Dukla Liberec 14:59,0
poř St.dorostenky 1987-86 roč 3000 m
1 Munslingerová Lenka 87 Jiskra Josefův Důl 12:47,0
2 Rösslerová Zuzana 87 Ski Jablonec 13:56,0
3 Hájková Andrea 86 Ski Klub Harrachov 14:04,0
4 Malá Lucie 87 Ski Jilemnice 16:03,6
5 Zoubková Klára 87 SWSL 18:19,6
poř St.dorostenci 1987-86 roč 4000 m
1 Rykr Jan 87 Ski Jablonec 16:22,0
2 Kysilka Tomáš 86 Ski Jablonec 16:48,2
3 Klekner Michal 87 Ski Jablonec 17:02,2
4 Hlaváček Arnošt 87 Dukla Liberec 17:14,0
5 Matzner Jan 87 Dukla Liberec 17:24,6
6 Dohnal Ondřej 87 Jiskra Josefův Důl 18:08,8
7 Jirkův Jakub 87 Dukla Liberec 18:27,6
poř ženy-juniorky 1985 a starší roč 3000 m
1 Hallová Eva 82 Ski Jablonec 13:24,0
2 Hlaváčková Klára 83 Dukla Liberec 14:34,2
3 Čáslavová Lucie 84 Dukla Liberec 15:01,3
poř muži-junioři 1985-64 roč 8000 m ( 2x4000 m )
1 Ročárek Jiří 83 Dukla Liberec 31:01,0
2 Minařík Petr 76 Harrachov 31:08,2
3 Jakoubek Tomáš 79 Ski Jablonec 31:14,2
4 Kožíšek Dušan 83 Dukla Liberec 31:31,2
5 Šlechta Dan 76 Dukla Liberec 31:37,0
6 Valoušek Zbyněk 85 Dukla Liberec 31:59,6
7 Štett Radek 82 Dukla Liberec 32:12,6
8 Švejda Jan 85 Ski Jablonec 32:34,9
9 Schreiber Michal 81 Dukla Liberec 33:18,0
10 Holý Adam 84 Fenix Ski team Jeseník 33:35,3
11 Vodseďálek Aleš 85 Dukla Liberec 34:19,4
12 Vodseďálek Jan 83 Dukla Liberec 34:31,6
13 Klekner Jiří 85 Ski Jablonec 34:55,0
14 Kucharik Michal 85 SWSL 35:17,0
15 Vaňouček Jakub 85 Dukla Liberec 35:43,6
16 Kubeš Petr 64 Sokol Vrát 39:34,2

Místo konání

Místo:
Harrachov - mamutí můstek /jeden ze 6 na světě/

Popis

Není k dispozici žádný popis

Kalendář akcí

No current events.